Dlaczego warto posiadać certyfikat z języka angielskiego biznesu LCCI?• Certyfikaty LCCI to prestiżowe i rozpoznawalne na całym świecie potwierdzenie kompetencji językowych w dziedzinie biznesu.
• Certyfikaty LCCI to tzw. międzynarodowe “paszporty do zatrudnienia”, które są cennym uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych.
• Egzaminy LCCI spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego dla pracowników służb cywilnych w Polsce zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów.
• Certyfikaty LCCI są uznawane przez pracodawców, instytucje handlowe i finansowe oraz uniwersytety i inne szkoły wyższe na całym świecie jako dowód znajomości zawodowego języka angielskiego.
• Certyfikaty LCCI są wymagane w większości firm zachodnich działających w Polsce, zwłaszcza w firmach consultingowych, bankach i instytucjach finansowych jako potwierdzenie kompetencji językowych.
• Certyfikaty LCCI, poświadczające zdany egzamin EFB na poziomie 3 i 4, są uznawane podczas rekrutacji na wyższe uczelnie z wykładowym angielskim na całym świecie.

P O Z I O M Y   J Ę Z Y K O W E:

Nr. Poziom Biegłość Ilość godzin Opłata
EFB – 01 EFB Preliminary CEFR A1 (Breakthrough)

38 h

EFB – 02 EFB Level 1 CEFR A2 (Waystage)

38 h

EFB – 03 EFB Level 2 CEFR B1 (Treshold)

38 h

EFB – 04 EFB Level 3 CEFR B2 (Vantage)

38 h

EFB – 05 EFB Level 4 CEFR C1 (Proficiency)

E G Z A M I N: